Jarmark NGO 2017
Jarmark NGO
W trakcie trwania całego Kongresu będzie odbywał się Jarmark NGO, na którym wszystkie chętne organizacje będą mogły zaprezentować swój dorobek.
Na Jarmarku znajdzie się też punkt przyjeść wniosków Rzecznika Praw Obywatelskich. Pracownicy Zespołu Wstępnej Oceny Wniosków będą udzielali tam informacji i przyjmowali wnioski do Rzecznika.
Podczas Jarmarku NGO będzie można również skorzystać z kongresowej FOTOBUDKI Uśmiech proszę (w godzinach 11.00-14.00)
W ramach Jarmarku NGO odbędzie się także „kino” w postaci prezentowania spotów i filmików promujących organizacje biorące udział w wydarzeniu. Jeśli chcieliby Państwo podesłać materiały filmowe to prosimy o informację na adres mailowy: katarzyna.jagiello@idn.org.pl.
Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe do udziału w Jarmarku NGO, który odbędzie się w ramach III Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami 25 października 2017 roku. To doskonałe miejsce dla zaprezentowania swojej działalności i dotychczasowych osiągnięć.
E-mail: katarzyna.jagiello@idn.org.pl