III Kongres Osób z Niepełnosprawnościami 2017

III Kongres Osób z Niepełnosprawnościami 2017

Czego szukasz?

TRANSMISJA KONGRESU ON LINE

Aktualności
Czym jest Kongres Osób z Niepełnosprawnościami?
Konwenty regionalne
Konsultacje założeń dla projektów ustaw dla Nowego Systemu Wsparcia osób z niepełnosprawnościami
Program III Kongresu
Jarmark NGO
Organizacje partnerskie
Patronaty
Komitet organizacyjny
O III Kongresie w mediach
Formularz zgłoszeniowy on-line
Materiały pokongresowe

Zrzutka na Kongres
Materiały do pobrania

—————————————————————————————————

Zasady przyznawania tytułu „Ambasadora Konwencji” 2017
Skład Kapituły 2017

Laureaci wyróżnienia 2017

Laureaci wyróżnienia 2016

Laureaci wyróżnienia 2015

—————————————————————————————————

II Kongresu Osób z Niepełnosprawnościami 2016

III Kongres Osób z Niepełnosprawnościami

logotyp Kongresu OzN: Po lewej symboliczny, uproszczony obraz w kolorze niebieskim 4 osób trzymających się za ręce i stykających się nogami. Ręce tworzą okrąg z 4 głowami na zewnątrz. Tułowia i stykające się nogi tworzą jak gdyby kwadrat z wklęsłymi do środka bokami. Centralnie i na prawo napis w kolorze szarym dużymi literami: w pieszym wierszu dużą czcionką "KONGRES", w drugim mniejszą czcionką "OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI".

odbył się 25 października 2017 r.

Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawie
(ul. Chodakowska 19/31 opis dojazdu).

Udział w Kongresie był bezpłatny!

Zobacz program.

Zobacz relacje z Kongresu

 W tym roku Kongres poprzedzony był 14 Konwentami regionalnymi w wielu miastach w całej Polsce, m.in: Warszawa, Poznań, Białystok, Lublin, Kraków, Wrocław, Łódź, Gdańsk, Opole, Ostróda, Rzeszów, Częstochowa, Szczecin, Toruń (zobacz szczegóły)

W prace nad przygotowaniami do Kongresu włączyło się wiele organizacji pozarządowych i instytucji z całej Polski! Serdecznie dziękujmy! (zobacz jakie)

Zachęcamy organizacje pozarządowe oraz wszystkie zainteresowane osoby do włączenia się w nasze działania. Swoje pomysły oraz sugestie można przesyłać na adres mailowy: kongres@konwencja.org

Zapraszamy też do prac nad nowym systemem wsparcia (Strategią na rzecz osób z niepełnosprawnościami i założeniami dla ustaw wdrażających). Z wypracowanym materiałem możesz zapoznać się tutaj. Zobacz zespół zaangażowany w prace tutaj.

Patronat honorowy nad Kongresem objął Rzecznik Praw Obywatelskich
dr Adam Bodnar
Logo RPO

Zobacz nasze patronaty medialne tutaj.

Inicjatywa organizowana siłami własnymi kilkudziesięciu organizacji i instytucji oraz działaczy związanych ze środowiskiem OzN, a także przy wsparciu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.logotyp PEFRON - Logotyp Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych: po lewej stronie pionowy kwiatek podobny do tulipana: zielona łodyżka i listek po prawej stronie łodygi oraz czerwony kwiat. Na lew od kwiatka zielona podpórka. Kwiatek przywiązany do podpórki czerwonym sznurkiem. Centralnie i po prawej czarny napis "Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych" Wszystko na białym tle.

 Mecenat nad Kongresem objęli:

napis "Bank zachodni WBK" oraz "Obsługa bez barier", gdzie litera "o" stanowi graficznie koło wózka OzN napis "PWN" oraz graficzne połączenie litery P i W tworzące kaganek oświaty

 

facebook_logo Szukaj nas na facebook.com