Aneta Olkowska

kobieta w beżowym płaszczu i niebieskich szpilkach siedząca na wózku.Aneta Olkowska – psycholożka, doradczyni zawodowa, coach, trenerka, koordynatorka merytoryczna projektów, ekspertka ds. doradztwa personalnego.

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, Doradztwa Zawodowego i Personalnego Wyższej Szkoły Zarządzania Personelem w Warszawie, Zarządzania Zasobami Ludzkimi Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów w Warszawie oraz Coachingu Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie.

Od 13 lat zawodowo związana z III sektorem.  Obecnie pracuje jako ekspertka ds. doradztwa personalnego w Fundacji Aktywizacja.  Założycielka i przez 5 lat prezeska Fundacji „Normalna Przyszłość” zajmującej się  aktywizacją zawodową i społeczną osób z niepełnosprawnościami.

Posiada 15 letnie  doświadczenie zawodowe zarówno w pracy indywidualnej, jak i grupowej z osobami wykluczonymi społecznie, głównie osób z niepełnosprawnością. Autorka i trenerka wielu programów dotyczących aktywizacji zawodowej i społecznej różnych grup odbiorców (osób z niepełnosprawnościami, młodzieży, pracowników administracji publicznej oraz organizacji pozarządowych.  Współpracuje doradczo – coachingo  z różnymi grupami Klientów.

Autorka publikacji artykułów dotyczących zarządzania różnorodnością oraz z aktywizacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnością.

Zainteresowania: podróże ekstremalne (latanie, jazda samochodami terenowymi), psychologia pozytywna, zarządzanie zmianą, szydełkowanie.

Informacje dodatkowe: od 24 lat porusza się na wózku inwalidzkim. Choruje na rdzeniowy zanik mięśni  (SMA).

Kontakt: aolkowska@gmail.com