Agnieszka Czulak

Twarz uśmiechniętej kobiety w czerwonej kurtce i rozpuszczonych włosach do ramion na tle górAgnieszka Czulak – psycholog, doradca zawodowy.

Urodziłam się i mieszkam w Krakowie. Tutaj także pracuję jako psycholog i doradczyni zawodu.

Zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym stawiam na dialog z ludźmi, jako najbardziej efektywną formę komunikacji. Praca z drugim człowiekiem jest moją pasją. Mam dystans do siebie i duże poczucie humoru, które pomaga w wielu sytuacjach życia codziennego.

Jako kobieta z niepełnosprawnością ruchową i dobra obserwatorka, jestem wrażliwa na wszelkie bariery, spotykane w życiu osób z niepełnoprawnością i dążę do ich usuwania. Jestem członkinią Polskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych oraz feministycznego stowarzyszenia dla kobiet z niepełnosprawnością Strefa Wenus z Milo, gdzie aktywnie działam, biorąc udział w wizytach studyjnych, konferencjach i innych wydarzeniach, dotyczących działalności na rzecz osób z niepełnosprawnością.

W wolnych chwilach uwielbiam podróżować i zwiedzać miejsca związane z historią (zamki, pałace, muzea). Lubię przyrodę, lato i słońce.

Kontakt: agaczulak@interia.pl